Конкурс “Безпечний Інтернет 2.0”

У період із 12 квітня по 16 квітня вчителем інформатики Бурдун Б.П. на уроках для учнів 4 класів було організовано їх участь у конкурсі “Безпечний Інтернет 2.0” від освітнього проекту “НА УРОК”. Головна мета конкурсу— нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше. В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп’ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.

Відповідно до своїх результатів всі отримали сертифікати за участь та дипломи І-ІІІ ступенів.