Отримали нагороди “Олімпіс-2020” (зимова сесія)

12 лютого ми отримали нагороди учнів, що взяли участь у зимовій сесії Міжнародних дистанційних конкурсів “Олімпіс”, шкільним координатором якого є Бурдун Б.П. Вітаємо всіх! Бажаємо подальших успіхів та натхнення для участі у наступних конкурсах!  

Всеукраїнський урок “Онлайн-синергія для найкращого інтернету”

10 лютого вчителі інформатики Бурдун Б.П. та Зверєва Т.А. на своїх уроках з учнями 8Г та 6Б класу відповідно долучилися до Всеукраїнського уроку “Онлайн-синергія для найкращого інтернету”. У рамках заходу було проведено відкритий онлайн-урок із трансляцією через прямий ефір YouTube для закладів освіти України. Під час заходу учасники спільно мали виконати п’ять вправ у віртуальних …

Результати учнів за участь у конкурсі “Безпечний Інтернет”

Участь у конкурсі «Безпечний Інтернет» від освітнього проекту «На урок» взяли участь учні 3-А,Б,В; 5-Б,В та 6-Г класів у кількості 90 учнів, з яких 35 було нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Інші учасники отримали свідоцтва про участь.

Призери ІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформатики від проекту “На урок”

Призери ІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформатики від проекту “На урок”. Участь у інтернет-олімпіаді з інформатики взяло 75 учнів, з них 12 учнів нагороджені дипломами.

Участь у конкурсі “Олімпіс-2020”:весняна сесія

Учням нашої школи за допомогою класних керівників вчителем-координатором Бурдун Б.П. була запропонована можливість з 01.03 по 31.03.2020 взяти участь у конкурсі “Олімпіс-2020: весняна сесія”. 10-11 березня 2020 року  було організовано та проведено конкурс серед учнів 3-7 класів. Кожний із учасників конкурсу, попередньо пройшовши реєстрацію, отримав доступ до 24 завдань із обраного ними предмету (математика, інформатика, …